kop

Bowling Competitie poule 3

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 17 april 2019

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Team 75075075075022501
Singel 59 dart & bowling82983374824103
Team 75075075075022504
Autoservice Jaron72974266421350
Team 75075075075022504
Café Victoria00000
The Kiko's82982279224434
Team 75075075075022500
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peek Autoservice2175,0%713941663,867942166
2.The Kiko's2175,0%712606600,297572110
3.Dema Interieurbouw2071,4%712665603,107041947
4.Singel 59 dart & bowling2071,4%712219581,866951969
5.De Gootvullers1967,9%712654602,576941963
6.Verweij Houttechniek 21967,9%712292585,336941918
7.T.I.O.N.A.1864,3%713510643,338292148
8.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1864,3%712751607,197222058
9.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1760,7%712603600,146721909
10.Gerritse IJzerwaren1553,6%712611600,527111969
11.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1346,4%710318491,335651628
12.Café Victoria1365,0%59508633,877182058
13.Verweij Houttechniek 111,541,1%712379589,487701939
14.Kingpin1139,3%711567550,816581878
15.Autoservice Jaron10,537,5%710510500,486601856

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste serie
1.The Kiko's1858
2.Singel 59 dart & bowling1813
3.Autoservice Jaron1268
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hans ArensThe Kiko's23182663147,94207502
2.Martin v.d. PanneSingel 59 dart & bowling23182629146,06201515
3.Chris DaalhuizenCafé Victoria25152146143,07184489
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0