Bowling Competitie poule 3

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 170419

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Team 75075075075022501
Singel 59 dart & bowling82983374824103
Team 75075075075022504
Autoservice Jaron72974266421350
Team 75075075075022504
Café Victoria00000
The Kiko's82982279224434
Team 75075075075022500
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten675,0%23714619,006821872
2.De Bruijn Adviesgroep450,0%23414569,006331711
3.Singel 59 dart & bowling4100,0%11906635,336511906
4.Verweij Houttechniek 24100,0%11856618,676301856
5.Peek Autoservice375,0%11887629,006721887
6.Dema Interieurbouw375,0%11871623,676481871
7.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf375,0%11826608,676331826
8.Kingpin375,0%11632544,005971632
9.De Gootvullers375,0%11562520,675451562
10.Gerritse IJzerwaren225,0%22995499,176041739
11.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)250,0%11576525,336201576
12.The Kiko's125,0%11554518,005561554
13.Autoservice Jaron125,0%11549516,335911549
14.T.I.O.N.A.00,0%11764588,006491764
15.Verweij Houttechniek 100,0%11642547,336011642

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hans ArensThe Kiko's23182663147,94207502
2.Martin v.d. PanneSingel 59 dart & bowling23182629146,06201515
3.Chris DaalhuizenCafé Victoria25152146143,07184489
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0