Bowling Competitie poule 3

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 170419

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Team 75075075075022501
Singel 59 dart & bowling82983374824103
Team 75075075075022504
Autoservice Jaron72974266421350
Team 75075075075022504
Café Victoria00000
The Kiko's82982279224434
Team 75075075075022500
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Isero IJzerwarengroep1365,0%58294552,937121998
2.Dema Interieurbouw1260,0%59247616,477021994
3.Peek Autoservice1168,8%47917659,757402076
4.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1155,0%57541502,736201576
5.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1050,0%58938595,876821876
6.Kingpin1050,0%57746516,406041687
7.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1062,5%47562630,178041993
8.Verweij Houttechniek 2743,8%47169597,426561856
9.Verweij Houttechniek 1743,8%46638553,176111750
10.De Bruijn Adviesgroep630,0%57564504,276331711
11.The Kiko's637,5%46909575,756601903
12.Autoservice Jaron637,5%45781481,755911549
13.Singel 59 dart & bowling531,3%46864572,006511906
14.De Gootvullers375,0%11562520,675451562
15.T.I.O.N.A.00,0%11764588,006491764

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hans ArensThe Kiko's23182663147,94207502
2.Martin v.d. PanneSingel 59 dart & bowling23182629146,06201515
3.Chris DaalhuizenCafé Victoria25152146143,07184489
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0