Bowling Competitie poule 2

Bijgewerkt t/m: 16 november 2022
ronde 3
Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Verweij Houttechniek 176381589424724
Singel 59 dart & bowling74876979623130
Peek Autoservice80788981125071
Isero81677592925203
Team 75075075075022502
Team 75075075075022502
Verweij Houttechniek 283477180224071
The Kiko's80485982524883
Teamranglijst
teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Verweij Houttechniek 2975,0%35410601,116621928
2.Isero975,0%35270585,566991830
3.Kingpin975,0%34886542,896051739
4.Peek Autoservice866,7%35619624,337232050
5.De Gootvullers866,7%35585620,567972290
6.Dema Interieurbouw866,7%35032559,116281827
7.The Kiko's758,3%35151572,336091738
8.De Bruijn Adviesgroep758,3%34769529,895971671
9.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)758,3%34626514,006031661
10.Verweij Houttechniek 1758,3%34334481,565891557
11.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten541,7%35237581,896901987
12.Singel 59 dart & bowling18,3%34876541,785871662

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
teamnaamhoogste game
1.Isero699
2.Peek Autoservice686
3.Verweij Houttechniek 2610
teamnaamhoogste serie
1.Peek Autoservice1898
2.Isero1830
3.The Kiko's1738
Dames
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Nancy HageIsero486669111,50 124345
2.José HoogendamThe Kiko's529951105,67 125336
3.Saskia StekelenburgThe Kiko's65326287,33 92262
Heren
naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Rob PeekPeek Autoservice83506168,67 197506
2.Nick PeekPeek Autoservice163472157,33 192472
3.Ton den DaasIsero173465155,00 201465
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.1