Bowling Competitie poule 1

Ronde 2

Bijgewerkt t/m: 2 oktober 2019

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Gerritse IJzerwaren77368376022161
De Bruijn Adviesgroep75977586523993
De Gootvullers00000
Dema Interieurbouw00000
Team 75075075075022500
Hoveniersbedrijf Aad van Zanten76389986125234
M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)00000
Kingpin00000

    Team moet nog een wedstrijd inhalen.

Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten675,0%23714619,006821872
2.De Bruijn Adviesgroep450,0%23414569,006331711
3.Singel 59 dart & bowling4100,0%11906635,336511906
4.Verweij Houttechniek 24100,0%11856618,676301856
5.Peek Autoservice375,0%11887629,006721887
6.Dema Interieurbouw375,0%11871623,676481871
7.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf375,0%11826608,676331826
8.Kingpin375,0%11632544,005971632
9.De Gootvullers375,0%11562520,675451562
10.Gerritse IJzerwaren225,0%22995499,176041739
11.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)250,0%11576525,336201576
12.The Kiko's125,0%11554518,005561554
13.Autoservice Jaron125,0%11549516,335911549
14.T.I.O.N.A.00,0%11764588,006491764
15.Verweij Houttechniek 100,0%11642547,336011642

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
Dames
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Susanne van SchajikDe Gootvullers213447149,00160447
2.Hiske HuismanDe Bruijn Adviesgroep266852142,00167448
3.Connie PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)333396132,00156396
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers183462154,00182462
2.Ronald de BondtDe Bruijn Adviesgroep256864144,00172454
3.Wim WilbrinkDema Interieurbouw253431143,67176431
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0