Bowling Competitie poule 1

Ronde 5

Bijgewerkt t/m: 5 februari 2020

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
De Gootvullers00000
Hoveniersbedrijf Aad van Zanten80781082924460
De Bruijn Adviesgroep68177373821920
M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)72783085724144
Isero IJzerwarengroep77878878023464
Kingpin74772973522110
Dema Interieurbouw69477781422853
Team 75075075075022501

    Team moet nog een wedstrijd inhalen.

Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peek Autoservice1995,0%59933662,207402076
2.Isero IJzerwarengroep1365,0%58294552,937121998
3.Dema Interieurbouw1260,0%59247616,477021994
4.T.I.O.N.A.1260,0%58875591,677152009
5.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1155,0%57541502,736201576
6.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1050,0%58950596,678041993
7.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1050,0%58938595,876821876
8.Kingpin1050,0%57746516,406041687
9.The Kiko's945,0%58608573,876601903
10.Verweij Houttechniek 1735,0%58255550,336111750
11.Verweij Houttechniek 2743,8%47169597,426561856
12.Singel 59 dart & bowling630,0%58648576,536511906
13.De Bruijn Adviesgroep630,0%57564504,276331711
14.Autoservice Jaron637,5%45781481,755911549
15.De Gootvullers375,0%11562520,675451562

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
Dames
Heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0