Bowling Competitie poule 1

Ronde 1

Bijgewerkt t/m: 16 september 2020

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
De Bruijn Adviesgroep60961065918781
De Gootvullers68868562519983
Dema Interieurbouw62064865519234
Team 60060060060018000
Hoveniersbedrijf Aad van Zanten62462461118591
M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)55964067018693
Kingpin00000
Team 60060060060018000

    Team moet nog een wedstrijd inhalen.

Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dema Interieurbouw4100,0%11457485,675051457
2.De Gootvullers375,0%11578526,005481578
3.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)375,0%11149383,004301149
4.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten125,0%11388462,674671388
5.De Bruijn Adviesgroep125,0%11290430,004631290
6.Kingpin00,0%00000

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.De Gootvullers548
2.De Gootvullers545
3.Dema Interieurbouw505
Dames
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Susanne van SchajikDe Gootvullers213447149,00160447
2.Carla van KampenM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)453346115,33148346
3.Jeanette PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)523316105,33123316
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers183462154,00182462
2.Ronald de BondtDe Bruijn Adviesgroep213448149,33167448
3.Wim WilbrinkDema Interieurbouw253431143,67176431
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0