kop

Bowling Competitie poule 1

Ronde 7

Bijgewerkt t/m: 3 april 2019

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
Dema Interieurbouw70379379522913
Team 75075075075022501
Team 75075075075022502
Kingpin66476477622042
De Gootvullers76577669922401
M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)71982281123523
Hoveniersbedrijf Aad van Zanten86079282124734
Gerritse IJzerwaren79576477423330
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Peek Autoservice2175,0%713941663,867942166
2.The Kiko's2175,0%712606600,297572110
3.Dema Interieurbouw2071,4%712665603,107041947
4.Singel 59 dart & bowling2071,4%712219581,866951969
5.De Gootvullers1967,9%712654602,576941963
6.Verweij Houttechniek 21967,9%712292585,336941918
7.T.I.O.N.A.1864,3%713510643,338292148
8.Derks-Diepenbroek Installatiebedrijf1864,3%712751607,197222058
9.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1760,7%712603600,146721909
10.Gerritse IJzerwaren1553,6%712611600,527111969
11.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)1346,4%710318491,335651628
12.Café Victoria1365,0%59508633,877182058
13.Verweij Houttechniek 111,541,1%712379589,487701939
14.Kingpin1139,3%711567550,816581878
15.Autoservice Jaron10,537,5%710510500,486601856

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste serie
1.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten1909
2.Gerritse IJzerwaren1727
3.Dema Interieurbouw1694
Dames
Volledige lijst hoogste game dames
Volledige lijst hoogste serie dames
Heren
Volledige lijst hoogste game heren
Volledige lijst hoogste serie heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Susanne van SchajikDe Gootvullers38182251125,06153437
2.Jose WilbrinkDema Interieurbouw42182153119,61159395
3.Connie PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)44182098116,56157387
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers22213113148,24197508
2.Bas DerksGerritse IJzerwaren2391321146,78198480
3.Patrick den DaasGerritse IJzerwaren28182519139,94182474
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0