Bowling Competitie poule 1

Ronde 1

Bijgewerkt t/m: 16 september 2020

Wedstrijden
teamnaam(scratch + handicap)punten
game 1game 2game 3totaal
De Bruijn Adviesgroep60961065918781
De Gootvullers68868562519983
Dema Interieurbouw62064865519234
Team 60060060060018000
Hoveniersbedrijf Aad van Zanten62462461118591
M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)55964067018693
Kingpin61361463518624
Team 60060060060018000
Teamranglijst
 teamnaampuntenscore
percentage
aantal
wedstrijden
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.The Kiko's4100,0%11604534,675751604
2.Peek Autoservice4100,0%11534511,335601534
3.Dema Interieurbouw4100,0%11457485,675051457
4.Verweij Houttechniek 24100,0%11438479,335001438
5.Verweij Houttechniek 14100,0%11323441,004491323
6.Kingpin4100,0%11226408,674461226
7.De Gootvullers375,0%11578526,005481578
8.M.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)375,0%11149383,004301149
9.Hoveniersbedrijf Aad van Zanten125,0%11388462,674671388
10.De Bruijn Adviesgroep125,0%11290430,004631290
11.Autoservice Jaron00,0%1948316,00324948

De hoogste scores van deze ronde werden gemaakt door:

Teams
 teamnaamhoogste game
1.De Gootvullers548
2.De Gootvullers545
3.Dema Interieurbouw505
Dames
Heren

Persoonlijke ranglijst 1 t/m 3:

Dames
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Hiske HuismanDe Bruijn Adviesgroep353392130,67141392
2.Connie PeekM.U.B. (Slagerij Th. Rietveld)373378126,00145378
3.Susanne van SchajikDe Gootvullers383376125,33146376
Volledige ranglijst dames
Heren
 naamteamnaamhandicapaantal
games
totaal
scratch
gemiddelde
scratch
hoogste
game
hoogste
serie
1.Dennis VerduijnDe Gootvullers93502167,33178502
2.Gert OverbeekHoveniersbedrijf Aad van Zanten253429143,00159429
3.Dean van KintsDe Gootvullers283422140,67157422
Volledige ranglijst heren
Singel 59 dart & bowling - Bowling Score Systeem 2.0